wynajem krótko, średnio i długoterminowy
zarządzanie flotą
elastyczna oferta
partnerska współpraca
O nas

GlobalCFM jest firmą zajmującą się wynajmem średnio i długoterminowym samochodów, oraz zarządzaniem flotami pojazdów firmowych.

 

Jesteśmy aktywnym operatorem programu Toyota Business SmartPlan (dawniej Toyota Corpo Cars Management), unikalnego programu sprzedaży, wynajmu i obsługi posprzedażnej samochodów marki TOYOTA i LEXUS, aktywnie wspieranego przez Toyota Motor Poland i Toyota Leasing Polska, dedykowanego właśnie dla Państwa Firmy.

 

Jesteśmy spółką Autoryzowanych Dealerów z Warszawy, Poznania, Gdyni, Bydgoszczy, Rumi i Włocławka, współpracującą z dilerami ASD Toyota oraz innych marek samochodowych na terenie całego kraju. Na rynku aktywnie działamy już od 2005 roku.

 

Poprzez nasze działania zawsze dążymy do tego, aby stać się dla naszych Klientów zaufanym Partnerem biznesowym na długie lata. 

Global Automotive Group Sp. z o.o., Al. Krakowska 204, KRS 0000231199 Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, kapitał zakładowy 665.600.00 zł opłacony w całości.
website design: Devilart